DuKo

Na kterém typu kol jezdíte nejčastěji?

Horská
Silniční
Trekkingová
Krosová
BMX a freestyle
Celoodpružená

Horská
Silniční
Trekkingová
Krosová
BMX a freestyle
Celoodpružená
novinka 11/08/2015

Výsledky XXI. ročníku Duko triatlonu

novinka 05/06/2015

XXI. Ročník Duko Triatlonu!!!
Pro více informací a možnostech registrace klikněte na výše uvedené datum.

Kellys

Author

Katmar

triatlon:

P     Vznik klubu     Klub vznikl na počátku roku 2000 a je zaregistrován jako občanské sdružení u ministerstva vnitra. Mezi zakládající členy patří Pavel Podešva, Vlastislav Durman a Jiří Vavroušek.   DuKo Triatlon Klub Členové klubu Členy klubu jsou mistři republiky Pavel Podešva,  Vlastislav Durman,Káňa Miroslav a závodníci v kategorii dorostu, kteří se v republikových závodech umisťují na předních místech.             
                  XXIII. ročník DuKo triatlon

 

   

      

 XXIII. ročník DuKo triatlonu, Rýmařov
29.07.2017
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I1 Žáci do 8 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 1 Krečmer Filip 2009 SKI klub RD Rýmařov 0:00:19 0:04:26 0:03:04 0:07:50
2. 73 Gočaltovský Vojta 2010 Rock Technik 0:00:34 0:05:52 0:03:30 0:09:57
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I1z Žačky do 8 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 44 Fryblíková Anna 2011 SKI klub RD Rýmařov 0:00:30 0:06:33 0:03:45 0:10:49
2. 15 Zábranská Sára 2009 Team Rio 0:00:33 0:06:05 0:04:53 0:11:31
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I2 Žáci 9 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 9 Slováček Jakub 2008 Draci Šumperk 0:00:20 0:05:29 0:02:47 0:08:36
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I2z Žačky 9 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 23 Kupková Michaela 2008 Štarnov 0:00:26 0:06:04 0:03:33 0:10:03
2. 46 Konštacká Andrea 2008 0:00:36 0:05:56 0:03:34 0:10:07
3. 34 Hodná Evelína 2008 TTT Hradec 0:00:50 0:06:16 0:03:34 0:10:40
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I3 Žáci 10-11 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 35 Hodný Vilém 2006 TTT Hradec 0:00:20 0:05:11 0:02:33 0:08:04
2. 38 Sázel Marek 2007 SKI klub RD Rýmařov 0:00:20 0:04:53 0:02:53 0:08:07
3. 68 Wenzel Roland 2006 SKI klub RD Rýmařov 0:00:21 0:05:07 0:03:09 0:08:38
4. 47 Kraus Filip 2007 LSK Frýdek Místek 0:00:43 0:05:32 0:02:35 0:08:52
5. 42 Fryblík Matěj 2007 SKI klub RD Rýmařov 0:00:22 0:05:22 0:03:18 0:09:03
6. 69 Tomanek Lukáš 2005 KSU Šumperk 0:00:23 0:05:09 0:02:36 0:08:08 Diskvalifikován(a)
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I3z Žačky 10-11 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 13 Zbořilová Markéta 2007 LSK Frýdek Místek 0:00:21 0:05:25 0:03:19 0:09:06
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I4 Žáci 12-13 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 33 Sedlář Tomáš 2004 SKI klub RD Rýmařov 0:03:58 0:21:15 0:10:38 0:35:52
2. 37 Sázel František 2005 SKI klub RD Rýmařov 0:04:44 0:24:17 0:10:20 0:39:22
3. 51 Pavelka Tobiáš 2004 SK Oceláci Ostrava 0:04:37 0:25:06 0:09:42 0:39:27
4. 49 Kaděrka Alfréd 2005 Triatlon Club Olomouc 0:04:17 0:25:09 0:11:18 0:40:44
5. 45 Fryblík Jakub 2004 SKI klub RD Rýmařov 0:05:48 0:26:13 0:08:44 0:40:46
6. 14 Zbořil Matěj 2005 LSK Frýdek Místek 0:03:45 0:27:43 0:09:17 0:40:46
7. 16 Kačmár Jakub 2004 0:06:08 0:28:07 0:10:38 0:44:53
8. 10 Slováček Miroslav 2004 Draci Šumperk 0:06:01 0:30:00 0:09:32 0:45:35
9. 54 Gajek Mateusz 2004 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:03:38 0:31:26 0:10:30 0:45:36
10. 28 Křefký Ondřej 2005 Napohodu Bike Team Píšť 0:06:22 0:33:24 0:14:29 0:54:16
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I4z Žačky 12-13 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 2 Krečmerová Tereza 2004 SKI klub RD Rýmařov 0:04:56 0:23:56 0:10:25 0:39:18
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I5 Žáci 14-15 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 24 Škurek Kryštof 2003 Brantice 0:04:05 0:21:23 0:08:54 0:34:23
2. 61 Dinter Alexandr 2003 Lučina 0:04:07 0:24:19 0:10:34 0:39:02
3. 30 Křefký Jakub 2003 Napohodu Bike Team Píšť 0:04:12 0:24:59 0:11:05 0:40:18
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
I5z Žačky 14-15 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 20 Ryšková Karolína 2002 Duko Rýmařov 0:04:38 0:24:28 0:09:13 0:38:19
2. 40 Anderlová Adéla 2002 TJ Šumperk 0:03:12 0:25:20 0:10:00 0:38:34
3. 43 Anderlová Monika 2002 TJ Šumperk 0:03:14 0:25:11 0:12:06 0:40:33
4. 21 Kačmárová Karolína 2002 Štarnov 0:04:31 0:28:42 0:10:57 0:44:10

Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
D Dorost 16-17 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 53 Sufranowicz Tomasz 2001 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:08:42 0:36:11 0:14:33 0:59:27
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
Dz Dorostenky 16-17 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 56 Gajek Kinga 2001 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:12:12 0:49:42 0:17:54 1:19:49
2. 52 Adamczyk Daria 2001 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:10:33 0:51:23 0:23:18 1:25:15
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
M20 Dospělí 20-29 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 8 Ryška Marek 1996 Mountaintime Felt Aropec 0:09:45 0:59:15 0:26:52 1:35:53
2. 7 Ondrášek Pavel 1992 Volume Up 0:09:56 1:01:47 0:27:35 1:39:19
3. 142 Špičák Roman 1993 Moolbike.cz 0:13:37 1:05:21 0:27:40 1:46:40
4. 59 Šedý Jan 1992 Korfbal klub Brno 0:13:03 1:05:49 0:30:06 1:49:00
5. 12 Lisický Ondřej 1993 0:13:21 1:16:32 0:34:34 2:04:28
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
M30 Dospělí 30-39 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 79 Polák Radek 1979 ADteam 0:11:52 0:57:04 0:26:17 1:35:14
2. 97 Kubánek Martin 1986 TJ Sokol Šternberk 0:13:55 1:01:46 0:28:10 1:43:52
3. 41 Krajča Stanislav 1983 TJ Liga 100 Olomouc 0:14:12 1:02:46 0:27:17 1:44:15
4. 190 Hajzler Jan 1982 Vsetín 0:12:10 1:02:30 0:30:34 1:45:15
5. 72 Kovář Jan 1981 CTC Fort SMC 0:11:13 1:03:35 0:31:00 1:45:49
6. 80 Štumpf Eduard 1980 3D Fitness Race team 0:12:52 1:03:58 0:30:12 1:47:03
7. 158 Krejčí Tomáš 1986 TJ Liga 100 Olomouc 0:13:45 1:03:22 0:30:19 1:47:28
8. 95 Malčík Petr 1979 VSZ Ostrava 0:10:23 1:05:38 0:32:26 1:48:29
9. 60 Ziegler Jiří 1986 Korfbal klub Brno 0:15:11 1:03:49 0:30:36 1:49:37
10. 144 Kacafírek Jiří 1986 Alfa Tri team 0:15:06 1:05:24 0:29:42 1:50:12
11. 25 Kašpařík Pavel 1978 Krnov 0:11:05 1:08:16 0:34:02 1:53:24
12. 57 Heczko Adam 1984 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:09:13 1:04:26 0:41:36 1:55:16
13. 83 Beneš Daniel 1981 Sintesi Racing 0:16:58 1:07:09 0:35:26 1:59:34
14. 29 Kozák Zdeněk 1982 0:13:22 1:18:26 0:36:12 2:08:01
15. 64 Gottwald Jan 1980 Agentura 2G 0:13:46 1:22:03 0:36:36 2:12:27
16. 36 Buček Ivo 1987 0:12:37 1:20:01 0:40:44 2:13:23
17. 96 Hanslián Filip 1987 Mountaintime Felt Aropec 0:12:03 0:57:05 Nedokončil(a)
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
M40 Dospělí 40-49 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 100 Kňáva Martin 1970 Los Rapidos 0:10:53 0:58:20 0:27:13 1:36:27
2. 50 Pavelka Libor 1977 SK Oceláci Ostrava 0:11:42 1:01:17 0:27:03 1:40:03
3. 86 Skřeček Aleš 1974 ADteam 0:10:06 1:01:36 0:28:55 1:40:38
4. 4 Šalmík Pavel 1972 TK DUKO Rýmařov 0:10:16 1:01:28 0:29:06 1:40:50
5. 121 Vošický Pavel 1975 SK DAMA SPORT Šumperk 0:10:25 1:00:59 0:30:30 1:41:55
6. 67 Tomanek Daniel 1974 KSU Šumperk 0:14:08 1:01:41 0:26:53 1:42:43
7. 78 Ščerba Marek 1969 Mountaintime Felt Aropec 0:10:58 1:03:40 0:29:02 1:43:41
8. 11 Sás Ladislav 1972 SK VYHLÍDKA Šternberk TRI- 0:11:36 1:04:08 0:28:58 1:44:44
9. 58 Hajewski Tomasz 1976 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:10:35 1:04:11 0:30:09 1:44:55
Strana 1 Zpracování výsledků: DIDI team, Zlaté Hory
Výsledky závodu podle kategorií
XXIII. ročník DuKo triatlonu, Rýmařov
29.07.2017
Poř. St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
M40 Dospělí 40-49 let (pokračování)
10. 22 Škurek Viktor 1971 Brantice 0:11:49 1:04:56 0:29:46 1:46:33
11. 26 Svoboda Daniel 1974 Team 2012 0:13:15 1:03:12 0:30:59 1:47:27
12. 195 Doubrava Marek 1974 Kolšov 0:12:13 1:04:50 0:30:43 1:47:47
13. 62 Dinter Jiří 1973 Pepa Team Frýdek Místek 0:12:29 1:04:31 0:31:03 1:48:04
14. 70 Gromus Tomáš 1976 Horal Rýmařov 0:14:39 1:06:12 0:27:23 1:48:15
15. 166 Lah Robert 1974 Cyclo racing 0:13:42 1:02:58 0:32:46 1:49:28
16. 115 Vaculík Zdeněk 1976 Aspot Hulín 0:12:12 1:08:16 0:30:49 1:51:17
17. 91 Míka Radan 1977 SK Skokan 0:13:49 1:07:40 0:30:54 1:52:25
18. 94 Fiala David 1970 Eleven 0:12:23 1:06:39 0:33:59 1:53:02
19. 3 Gerhard Tomáš 1972 TK DUKO Rýmařov 0:16:22 1:04:46 0:34:44 1:55:53
20. 99 Vorel Tomáš 1974 S.K. JIŘÍ TEAM Ostrava 0:15:13 1:09:03 0:32:40 1:56:57
21. 65 Karger Luděk 1974 Moravian team Olomouc 0:13:48 1:10:59 0:32:30 1:57:18
22. 89 Kaděrka Robert 1970 Triatlon Club Olomouc 0:15:25 1:13:14 0:36:08 2:04:48
23. 82 Valko Petr 1972 Valkopartners 0:14:07 1:14:10 0:36:48 2:05:06
24. 55 Adamczyk Piotr 1973 Triathlon Dabrowa Górnicza 0:15:51 1:21:44 0:34:02 2:11:39
25. 84 Soviš Ivo 1971 Běžci z RYA 0:14:59 1:21:21 0:37:21 2:13:42
26. 76 Ivanov Trojan 1974 SK VYHLÍDKA Šternberk TRI- 0:18:34 1:19:28 0:46:39 2:24:42
27. 66 Šopík Vítězslav 1976 TK DUKO Rýmařov 0:16:45 1:21:10 0:51:05 2:29:00
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
M50 Dospělí 50-59 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 18 Pavlík Miroslav 1964 Mountaintime Felt Aropec 0:12:27 1:01:14 0:28:08 1:41:50
2. 32 Křefký Manfred 1964 Napohodu Bike Team Píšť 0:12:29 1:03:17 0:31:31 1:47:19
3. 6 Kokeš Vlastimil 1965 TK DUKO Rýmařov 0:13:31 1:05:51 0:30:53 1:50:16
4. 75 Gočaltovský Ladislav 1960 Rock Technik 0:11:51 1:08:08 0:34:52 1:54:53
5. 85 Zdráhal Jaroslav 1963 TTS Osek nad Bečvou 0:10:31 1:14:04 0:36:18 2:00:54
6. 87 Matera Rostislav 1962 TT Opava 0:13:26 1:08:39 0:39:57 2:02:03
7. 5 Beil Miroslav 1964 TK DUKO Rýmařov 0:14:30 1:09:43 0:41:12 2:05:26
8. 150 Horák Pavel 1964 K.A.T. Olomouc 0:15:58 1:29:51 1:03:01 2:48:51
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
M60 Dospělí 60 let a více
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 88 Podešva Pavel 1949 TK DUKO Rýmařov 0:13:51 1:10:48 0:34:16 1:58:56
2. 71 Rechtenberg Karel 1947 PJR Frenštát 0:22:17 1:33:35 0:46:26 2:42:19
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
S Štafety
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 74 Ontora Chakoke - štafeta 2017 0:12:39 1:01:39 0:29:31 1:43:50
2. 81 Bašusti - štafeta 2016 0:13:28 1:01:14 0:32:42 1:47:25
3. 17 3xŠ - štafeta 2016 0:11:46 1:08:57 0:27:46 1:48:31
4. 19 Duko Rýmařov - štafeta 2015 TK DUKO Rýmařov 0:14:24 1:03:53 0:32:27 1:50:45
5. 39 DUKO jinak - štafeta 2016 TK DUKO Rýmařov 0:14:28 1:04:01 0:35:39 1:54:09
6. 48 Alf Team - štafeta 2017 0:16:37 1:01:51 0:36:32 1:55:00
7. 63 Fredky - štafeta 2017 0:13:13 1:13:41 0:29:05 1:56:00
Strana 2 Zpracování výsledků: DIDI team, Zlaté Hory
Výsledky závodu podle kategorií
XXIII. ročník DuKo triatlonu, Rýmařov
29.07.2017
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
Z20 Ženy 20-29 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 92 Losertová Alena 1988 ZAPRO Team 0:11:42 0:38:02 0:14:47 1:04:32
2. 198 Matějková Jana 1990 TJ Liga 100 Olomouc 0:13:50 0:43:31 0:14:09 1:11:31
3. 90 Vincourová Adéla 1993 0:16:34 1:50:01 0:26:40 2:33:16
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
Z30 Ženy 30-39 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 98 Kubánková Lenka 1986 Toveř 0:13:33 0:41:10 0:16:45 1:11:30
2. 27 Tokarčíková Michaela 1987 0:15:04 0:47:32 0:18:09 1:20:46
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
Z40 Ženy 40-49 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 93 Fialová Hana 1972 Eleven 0:15:03 0:41:05 0:15:25 1:11:34
2. 31 Křefká Dagmar 1976 Napohodu Bike Team Píšť 0:14:41 0:41:18 0:17:53 1:13:53
Kategorie
St. č. Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub
Z50 Ženy 50-59 let
Poř. Plavání Kolo Běh Celkem Poznámka
1. 77 Gočaltovská Kateřina 1965 Rock Technik 0:13:10 0:48:50 0:20:03 1:22:04

 

 

2/flowplayer-3.1.2.swf", {clip: {autoPlay: false, title: "XVI. ročník (2010)"}, play: {label: "XVI. ročník (2010)"} }); }